Fuuha...(hnus:D)

20. července 2007 v 18:41 | Tari |  Stars bez make upu
Madonna na tom ještě není tak zle. Když si uvědomíme, že je jí přes 40 a má dvě děti. Je sice fakt, že neumí zpívat, to jí ale nebrání být královnou popu.

Cameron Diazová už je ale nepoměrně mladší a jak vidno z fotky vpravo, ráda se stylizuje do mladistvé esence zdraví a krásy. Beďary kolem pusy a flekatou, krevnatou pleť má ovšem pod všemi líčidly i ona, takže vlastně normální holka.


Ovšem tohle už je jiná káva! Rozdíl mezi oficiálním "lookem" a soukromým vzhledem je asi jako rozdíl mezi kaviárem a utopenci. Pam už po všech těch trvalých mejkapech a plastikách navíc ani nevypadá jako normální ženská, ale spíš jako socka někde od popelnic. Ještěže Kid Rock je permanentně v lihu, jinak by asi nechápal.


Těžký šok! Sladká Kelly Bundová vypadá ve svých 27 jako vyžilá čtyřicítka! Třikrát starší Al Bunda je vedle ní štramák a opravdu nevím, zda by při pohledu na tohle volil oslovení "melounku". Spíš "sušená švestko". A tak nezbývá než doufat, že si Christina zaplatí intenzivní kurzy charakterního herectví, jinak ji už asi příliš vídat nebudeme.


No a nakonec perlička. Podařilo se nám zjistit, jak po odlíčení vypadá zdegenerovaný šimpanz. Není to hezký pohled.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bol/a som tu!!!

click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.